«

»

ІФА-тестування студентів, які приїжджають на навчання до Одеси з інших регіонів України і будуть проживати в гуртожитках

    12 серпня 2020 року, відбулася робоча зустріч міського голови Геннадія Труханова з ректорами закладів вищої освіти Одеси.

    На зустрічі були присутні: ректор Одеського екологічного університету, голова Ради ректорів закладів вищої освіти Одеси Сергій Степаненко, ректор Одеського національного університету ім. І. І. Мечникова Ігор Коваль, ректор Одеської національної академії харчових технологій Богдан Єгоров, ректор Одеської національної академії зв’язку ім. О. С. Попова Петро Воробієнко, ректор Одеського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України Микола Іжа, ректор Одеського державного аграрного університету Михайло Брошков, ректор Одеського національного політехнічного університету Геннадій Оборський, віцемер Павло Вугельман і директор департаменту охорони здоров’я Олена Якименко.

    Як зазначив Сергій Степаненко, в одеських закладах вищої освіти навчаються близько 52 тисяч студентів, з них 14,5 тис. будуть проживати в гуртожитках. Враховуючи, що студенти прибувають з різних областей України, зокрема й з червоної і помаранчевої зон, для запобігання масовому зараженню необхідно провести тестування тих, хто прибуває. Проблема полягає в тому, що не кожен студент має можливість зробити тест вдома, до того ж у комерційних лабораторіях досить висока вартість аналізу.

    За підсумками зустрічі було прийнято рішення провести ІФА-тестування на наявність захворювання студентам, які проживають у гуртожитках.


Посилання: omr.gov.ua/ua/news/220597/