«

»

МОН пропонує до громадського обговорення проект Постанови КМУ «Про затвердження формули розподілу обсягу видатків загального фонду державного бюджету між ЗВО на підготовку кадрів на умовах держзамовлення та забезпечення діяльності їх баз практики»

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проект Постанови Кабінету Міністрів України  «Про затвердження формули розподілу обсягу видатків загального фонду державного бюджету між закладами вищої освіти на підготовку кадрів на умовах державного замовлення та забезпечення діяльності їх баз практики».

Проект акта розроблено МОН відповідно до пункту 391 Плану пріоритетних дій Уряду на 2018 рік, затверджених Розпорядженням Кабінету Міністрів України № 244-р від 28 березня 2018 р. та підпункту “в” пункту 7 статті 87, пункту 46 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України та абзацу сьомого статті 24 Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік».

Зауваження та пропозиції просимо до 6 листопада 2018 року надсилати на електронну адресу: hef@mon.gov.ua  за формою надання зауважень та пропозицій та для узагальнення на пошту Ради ректорів rada@odeku.edu.ua до 1 листопада 2018 р