Порядок денний 04.11.11

  1. Підсумки прийому студентів до ВНЗ Одеського регіону у 2011 році. (переглянути рішення). ДоповідачВоробієнко П.П., ректор ОНАЗ ім.О.С.Попова, голова комісії з прийому студентів та післядипломної освіти.(завантажити інформацію про зарахування студентів до ВНЗ у 2011 р.,порівняння результатів моніторінгу міграційних потоків молоді у 2010 і 2011 роках)
  1. Про виконання рішення Ради ректорів від 29.10.2010 “Про стан житлово-комунального забезпечення діяльності ВНЗ та методику розрахунків вартості проживання у студентських гуртожитках”.(переглянути рішення). ДоповідачДорофєєв В.С., ректор ОДАБА, голова комісії з матеріально-технічної бази ВНЗ та соціально-побутового забезпечення студентів. 
  1. Завдання та перспективи розвитку ВНЗ Одеського регіону згідно з матеріалами Всеукраїнського з’їзду працівників освіти. (переглянути доповідь). ДоповідачСтепаненко С.М.,  ректор ОДЕКУ , голова Ради ректорів ВНЗ Одеського регіону.
  1. Різне:

1) Про пропозицію Управління охорони здоров’я Одеської міської ради щодо поліпшення надання медичних послуг студентам.

Інформація  Калінчука Сергія Васильовича,начальника управління охорони здоров’я міськвиконкому.

2) Про організацію виставки «Освіта та розвиток».

Інформація Тарасової Ольги Іванівни, директора рекламної компанії «DYNAMICS-EXPO».

3) Програма співпраці і розвитку сучасного козацтва громадської організації «Міжнародний Комітет Всеукраїнського козацтва» та студентами ВНЗ регіону.

Інформація Соколова Андрія Володимировича, Верховного Отамана Міжнародного Комітету Всеукраїнського Козацтва