Порядок денний на 22.05.2015

  1. Про реалізацію у ВНЗ Одеського регіону Постанови КМУ «Про документи про вищу освіту (наукові ступені) державного зразка» від 31.03.15 р. № 193.  Доповідач  – Степаненко С.М., ректор  ОДЕКУ, голова Ради ректорів ВНЗ Одеського регіону.
  2. Підсумки науково-дослідної та міжнародної діяльності ВНЗ регіону у 2014 році. Доповідач  – Єгоров Б.В., ректор  ОНАХТ,голова комісії з наукової роботи і міжнародних зв’язків (переглянути показники діяльності та проект рішення).
  3. Про підготовку вищих навчальних закладів до вступної компанії 2015 року. Доповідач  – Воробієнко П.П., ректор ОНАЗ ім.О.С. Попова, голова комісії з прийому студентів та післядипломної освіти (переглянути доповідь та проект рішення).
  4. Про звіт голови Ради ректорів Степаненка С.М. за 5-річний строк перебування на чолі Ради.
  5. Різне.
    Про хід і перспективи українського молодіжного наукового форуму «Odessa Smart forum – 2015» Інформація Черненка С.О., голови правління Одеського заводу шампанських вин,депутата Одеської обласної ради. Щодо програми «Партнерства молоді та органів місцевого самоврядування»Інформація Рудомьоткина А.О. – голови Молодіжної ради при Одеській міській раді.Результати порівняльного аналізу підсумків роботи ВНЗ регіону за 2014 рік.

 

 

 

 

 

 

 

–        Щодо програми «Партнерства молоді та органів місцевого самоврядування»

Інформація Рудомьоткина А.О. – голови Молодіжної ради при Одеській міській раді.

 

–        Результати порівняльного аналізу підсумків роботи ВНЗ регіону за 2014 рік.