Про порядок введення нового Переліку платних послуг

Ректорам ВНЗ регіону на виконання пунктів 16 та 18 протокольного рішення КМУ від 27.08.10р. та п.1 Плану заходів щодо розвитку вищої освіти на період до 2015 року:

  – до 25.10.10р. провести аналіз потреби у фахівцях тих напрямів підготовки та спеціальностей, за якими проводиться підготовка у ВНЗ, на рівні регіону та країни в цілому. Надати матеріали аналізу за підписом ректора, підкріплені відповідними договорами, угодами, листами тощо до управління освіти та науки облдержадміністрації до 31.10.10р.

  – до 25.10.10р. надати до Ради ректорів та управління освіти та науки облдержадміністрації пропозиції ВНЗ щодо шляхів створення багатопрофільних регіональних університетів та вирішення проблеми дублювання підготовки фахівців за однаковими спеціальностями у різних ВНЗ регіону. Зокрема, надати пропозиції щодо:

    а) доцільності та можливостей створення університетських комплексів (освітніх округів) з ВНЗ регіону як окремих юридичних осіб, на основі Положення про освітній округ, затвердженого постановою КМУ № 777 від 27.08.10р.;

    б) включення до складу таких комплексів (освітніх округів) вищих навчальних закладів державної, комунальної та приватної форми власності та відокремлених структурних підрозділів ВНЗ інших регіонів, розташованих в Одеській області.