Рішення по п.5 Ради ректорів від 29.10.10р.

з питання „Про проведення українського-китайського науково-технічного семінару на тему “Організація системи венчурного бізнесу і комерціалізації наукових досліджень” у травні 2011 р. на базі ОНПУ

Заслухав інформацію голови Ради ректорів Степаненко С.М. щодо проведення українського-китайського науково-технічного семінару на тему “Організація системи венчурного бізнесу і комерціалізації наукових досліджень” у травні 2011 р. на базі ОНПУ згідно листа МОН України „Про проведення науково-технічного семінару” від 05.10.2010р. за № 1/11-9216 Рада ректорів вирішила:

  1. Вважати організацію проведення українського-китайського науково-технічного семінару на тему “Організація системи венчурного бізнесу і комерціалізації наукових досліджень” у травні 2011р. на базі ОНПУ одним з головних завдань Ради ректорів та Південного наукового центру НАН і МОН України у 2010/2011 навчальному році.
  2. З метою практичної реалізації виконання листа МОН України від 05.10.2010р. за № 1/11-9216 створити організаційний комітет у складі:

голова комітету – Волошенков Д.Б. (заступник голови Одеської облдержадміністрації – за згодою);

заступники голови:

– Андронаті С.А. – голова Південного наукового центру НАН і МОН України (за згодою);

– Оборський Г.О. (ректор ОНПУ);

секретар комітету – Журавльова Ю.О. (начальник відділу управління освіти і науки облдержадміністрації)

 – члени комітету:

     – Притула В.В. – ректор ОДАХ, голова комісії Ради ректорів з науково-дослідної роботи і підготовки НПК;

     – Хуторной О.М. – директор Південного наукового центру НАН і МОН України;

  1. Доручити робочій групі у строк до 15.11.10р. розробити проект заходів по організації проведення українського-китайського науково-техніч­ного семінару на базі ОНПУ.
  1. Різне