Рішення Ради ректорів ЗВО Одеського регіону від 29.12.2020

з питання

«Стан практичної підготовки студентів та працевлаштування випускників закладів вищої освіти Одеської області»

Заслухавши доповідь голови Комісії з практичної підготовки студентів та сприяння працевлаштуванню випускників, та з метою удосконалення практичної підготовки здобувачів вищої освіти й сприяння їх подальшому працевлаштуванню, Рада ректорів закладів вищої освіти Одеського регіону ухвалює наступне:

1) Здійснювати подальший моніторинг організації практичної підготовки студентів та працевлаштування випускників закладів вищої освіти Одеського регіону.

2) Організувати та провести у 2021 році круглий стіл представників закладів вищої освіти, відповідальних за організацію практичної підготовки та сприяння працевлаштуванню випускників, з метою координації роботи закладів вищої освіти у цій сфері, зокрема – в умовах пандемії.

3) Ініціювати створення електронного інформаційного ресурсу для сприяння працевлаштуванню випускників у партнерстві з Одеською обласною державною адміністрацією, Одеським обласним центром зайнятості.

4) Ініціювати формування регіональної цільової програми створення базових майданчиків дуального навчання, що об’єднують підрозділи підприємств та профільні кафедри закладів вищої освіти регіону, із залученням Одеської обласної державної адміністрації та провідних підприємств регіону.

5) Рекомендувати закладам вищої освіти:

— запровадити позакредитний курс з технології працевлаштування для впевненої поведінки на ринку праці майбутніх випускників.

— проводити тренінги здобувачів вищої освіти щодо ефективного пошуку роботи із залученням Одеського обласного центру зайнятості.