«

»

Відбулося засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Одеського регіону на базі ОДУВС

    7 червня, на базі Одеського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Одеського державного університету внутрішніх справ відбулось чергове засідання Ради ректорів закладів вищої освіти Одеського регіону.

На засіданні, участь у якому взяв заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Сергій Колебошин, обговорювали найважливіші питання вищої освіти.

У своєму вступному слові голова Ради ректорів Сергій Степаненко зауважив, що за результатами академічного рейтингу закладів вищої освіти «Топ-200 Україна 2018» до сотні кращих закладів вищої освіти України увійшло 11 з 25 одеських вишів. Це третій після Києва і Харкова результат.

З доповіддю про стан і перспективи розвитку міжнародного співробітництва та роботи з іноземними студентами виступив ректор Одеської національної академії харчових технологій, голова комісії з наукової роботи і міжнародних зв’язків Богдан Єгоров.

Очільник академії акцентував увагу на тому, що на даний час 17 закладів вищої освіти Одеського регіону ведуть підготовку іноземних фахівців для зарубіжних країн, представивши загальний аналіз набору, підготовки, переведення, відрахування та випуску іноземних громадян у ЗВО Одеського регіону.

Про виконання рішення засідання Ради ректорів щодо профілактики правопорушень серед студентської молоді ЗВО Одеського регіону учасників засідання поінформував завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін ОДУВС кандидат юридичних наук, доцент полковник поліції Віктор Маковій.

У своїй доповіді керівник кафедри зазначив, що Одеська область належить до змішаного кримінологічного типу регіонів. По-перше, вона є курортним регіоном; по-друге, має наближеність до кордонів, що ставить її в розряд регіонів прикордонного типу; по-третє, є високо урбанізованим центром з особливим типом промислового і сільськогосподарського виробництва. Зазначені чинники обумовлюють специфіку структури, динаміки, тенденцій і детермінації злочинності в регіоні.

DSC_0212 DSC_0182 DSC_0167 DSC_0144 DSC_0109 DSC_0103 DSC_0093 DSC_0236 DSC_0264 DSC_0273 DSC_0028 DSC_0055
Інформація та фото з сайту: http://oduvs.edu.ua